Cinsel Yaşamımızı Destekleyen Bitkiler

Cinsel Yaşamımızı Destekleyen Bitkiler

Kereviz: Kereviz bitkisi iç salgı bezlerinin güçlenmesini sağlayarak onların faaliyetlerinin artmasını sağlıyor. Özellikle erkeklerde etkili olan kereviz cinsel gücü arttırarak, zamansız bir şekilde gelebilecek iktidarsızlığı da önlüyor.

Ayçiçeği: İçeriğinde bol miktarlarda vitamin ve mineraller içeren ayçiçeği tam bir E vitamini deposu. Ayrıca bol miktardaki protein sayesinde iktidarsızlıkların oluşumunu engelliyor ve cinsel isteği arttırıyor. Aynı zamanda kalp ve sinir hastalıklarının oluşmasına da engel oluyor.

Greyfurt: Vücudun daha dinç ve genç kalmasını sağlayan greyfurt ilişkilerde görüntü için çok etkilidir. Yalnız ülser ve tansiyon hastalarının tüketmesi tavsiye edilmemektedir.

Sivri Biber: İçeriğinde C vitamini, P vitamini ve K vitamini bulunduran sivri biber de özellikle erkeklerde cinsel isteği arttırıyor.

Nane: Erkeklerde psikolojik olarak meydana gelebilen iktidarsızlığı gideriyor ve cinsel gücü artırıyor.

Kuşdili: Salgı bezlerinin daha düzenli ve dengeli çalışmasını sağlayarak erkeklerde de kadınlarda da cinsel iktidarsızlığı gideriyor.

Kekik: Kekik vücudun savunma özelliğini geliştiriyor ve cinsel isteği de arttırıyor.

Kırmızı Biber: Cinsel isteği arttırdığı bilinen bir başka bitki olan kırmızı biber üre, tansiyon ve damar sertliği hastalığı bulunanların kullanması önerilmemektedir.

Maydanoz: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı gideriyor. Erkeklerde cinsel gücü artırıyor.

Zencefil: Tüm vücudu uyararak, bedenen ve zihnen çalışma gücünü artırıyor. Erkeklere cinsel güç ve istek kazandırıyor.