Cinsellik Hakkında Bilinmeyenler

Cinsellik Hakkında Bilinmeyenler

Cinsellik hakkında bilinmeyen yada yanlış bilinen birçok maddeler bulunmaktadır. Cinsellik insanların nesillerini devam ettirmeleri adına mutlaka yaşamımızda olması gereken unsurların en başında gelmektedir. Bu konuda da bilmediğiniz, yanlış bildiğiniz yada enteresan gelen maddelere hep birlikte bir göz atalım…

  • Yapılan araştırmalara göre yaklaşık olarak ortalama 1 çay kaşığı kadar insan menisinde toplam 300 milyon adet sperm bulunmaktadır. Bu 300 milyon adet spermden sadece 1 tanesi kadınlarda bulunan yumurtayı döllemek için yeterlidir.
  • Cinsel bir alet olan vibratörün histeri hastalığı için 19. yüzyılda cinsel uzman doktorlar tarafından bu hastalığın etkilerini dindirmek amacı ile keşfedildiğini biliyor muydunuz?
  • Çeşitli ortamlarda yapılan araştırmalara göre özellikle 35 yaşın altında bulunan çiftlerin yüzde 36’lık kısmının cinsel ilişkiden sonra birbirlerine sarılarak uyumadıklarını biliyor muydunuz? Araştırmaya göre bu çiftler ilişkilerinden sonra facebook ve twitter hesaplarını kontrol ediyor.
  • Orgazm sırasında son gülen genellikle bayanlar oluyor. Halk arasında orgazm sonrası son gülenin ne kadar erkekler olduğu bilinse de bu tamamen yanlış bir bilgidir. Çünkü orgazm olan çiftlerde kadınlarda bu süre 20 saniye olurken erkeklerde ise sadece 6 saniye sürüyor.

Devamı için tıklayınız…