Tülin Şahin Diyeti

Tülin Şahin diyet ile nasıl kilo verdi

Danimarka’dan Türkiye’ye geldiğinde 48 kilo olan daha sonra 75 kiloya çıkan ünlü manken Tülin Şahin, bir süre podyumlardan uzak kalmıştı. Bunun ardından 27 kilo vererek tekrar podyumlara dönen ünlü manken zayıflamasının sırlarını yazdığı kitapta açıkladı. Tülin Şahin’e göre zayıflamanın sırrı sabırlı olmak. Zayıflamak isteyenlerin diyetten diyete atladıklarını belirten Tülin Şahin, pozitif düşünmenin ve zayıflayacağına inanmanın çok önemli olduğunu açıkladı.

Tülin Şahin diyet kitabı

Diyet uzmanlarının “ünlülerin zayıflama kitapları” yazmasına tepki gösterdiğini Ebru Şallı’nın plates kitabından anladık. Fakat durum Tülin Şahin için pek geçerli değil gibi. Herhangi bir tepki almadığını belirten güzel manken, daha önceki kitabı için bir diyetisyenden görüş aldığını açıkladı. Tülin Şahin diyet hikayesini kitap haline getirerek nasıl kilo verdiğini Tülin Şahin diyet kitabı ile insanlarla paylaştı.

Tülin Şahin diyeti hangi yemekleri tavsiye eder

Kilo alırken insanın kontrolü kaybettiğini, adaptayon sorunu yaşadığını ve bu sorunun çözümünün ise pozitif düşünce olduğunu açıkladı. Her yemenkte mutlaka yoğurt yediğini, yemek çeşitleri konusunda kesinlikle Türk Mutfağı yemeklerini tercih ve tavsiye ediyor. Ülkemizin dört mevsim yaşadığını, birçok meyve ve sebze çeşidini yetişen bir coğrafyada olduğunu dolayısı ile güçlü bir mutfak kültürünün olduğunu belirten Tülin Şahin, Türk mutfağının dünyadaki en zengin mutfak olduğunu düşünüyor. Tülin Şahin diyet konusunda un, tuz ve şekerden uzak durmanın yanında margarin ve tereyağından da uzak durmak gerektiğini belirtiyor.

Bisiklete binerek zayıflayın

Bisikletin insan sağlığı için önemli olduğunu söyleyen Şahin, hem fizyolojik hem psikolojik etkisi olduğunu düşünüyor. Tülin Şahin diyet yaparken mutlaka sporda yapılmasından yana. Herkesin yapabileceği bir spor olan bisikleti tavsiye ediyor. Tülin Şahin diyet yaparak kilo verdi, sıra sizde.

tülin şahin diyeti, ebru salli diyeti, Tlin ahin, tlin, tülin şahin güzellik sırları, tulin sahin nasil zayifladi, tülin şahin, ebru şallı diyet listesi, tülin şahin kilolu hali, tülin sahin diyet