Uzman Kontrolünde 8 Ayda Zayıfladı

Zayıflamak İçin Uzman Diyetisyen Formülü

Yıllarca aşırı kilolarından dolayı zayıflamak isteyen ve bu kilolarından oldukça rahatsız olan Halit Elifbaş uzun zamandır yaptığı sporlar ve uygulamalar sonucu bir sonucu varamadı. Birkaç yakınının önerisi ile Meltem Hastanesi’ne başvuran Halit Elifbaş burada görevini yapan diyetisyen Rabia Gül Kepekçi‘nin önerileri ve gözetimi altında tüm fazlalık kilolarından kurtularak tamamen zayıf ve sağlıklı bir vücuda sahip olmuştur. Bu zamana kadar uyguladığı pek çok yöntemler sonucu zayıflamaya çalışan ama hiçbir sonucu varamadığını söyleyen Halit Elifbaş bu tür yöntemler sırasında yanlış uygulamalar sonucu ölen hastalar olduğunu gördükten ve duyduktan sonra bir uzman diyetisyene başvurmak istediğini belirtti.

Rabia Gül Kepekçi ile Kilolarından Tamamen Kurtularak Zayıfladı

Aşırı kilolarından kurtulmakta karalı olduğunu belirten Halit Elifbaş yakın çevresinin önerileri sonucu Özel Meltem Hastanesi’nde görev yapan diyetisyen uzmanı Rabia Gül Kepekçi’ye başvuran hasta diyetisyen uzmanının önerileri ve tecrübeleri sonucu 8 ay içerisinde fazla kilolarından tamamen kurtularak zayıfladı. Uzun yıllardır kiloları nedeni ile büyük sıkıntı çeken Elifbaş’ın imdadına yetişen Rabia Gül Kepekçi en kısa zamanda Elifbaş’ın fazla kilolarından tamamen kurtulmasını sağlamış ve hayatındaki zorlukları yenmesinde baş rol oynamıştır. Zayıflamak ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin mutlaka uzmanların kontrolünde olması gerektiğini söyleyen Kepekçi “Özel Meltem Hastanesi ortamında uyguladığımız diyet programları ve yöntemleri ile hastanın hem zayıflamasını hem de sağlıklı kalmasını amaçlıyoruz. Hastaları ile özel olarak ilgilendiğini belirten Rabia Gül Kepekçi hastalarının sağlıklı bir süreç içerisinde zayıflamasını sağlıyoruz” diye konuştu.

Pek çok sıkıntılı ve zor olan hastalıklara çare olması ile bilinen Özel Meltem Hastanesi Halit Elifbaş gibi bir çok obezite ve şişmanlık sorunu çeken hastaları uzman ekipleri sayesinde zayıflatarak sağlıklı bir birey haline getirmiştir.