Rahimde Kitle Tedavisi İçin Soğan Suyu Kürü

Soğan Kürü Rahimdeki Kitleleri Öldürüyor

Kadınlarda meydana gelen yumurtalıklardaki kistler gebe kalmayı engellemektedir. Özellikle çocuk sahibi olmak isteyenler için çok büyük sorun haline gelen gebe kalmayı önleyen kistlere soğan suyu kürü oldukça iyi gelmektedir. Ayrıca kadınsal hastalık olarak oluşan vajinal akıntılar ve menopoz gibi hastalıklarda gebe kalmayı engellemektedir. Birçok uzman tarafından da önerilen soğan kürü doğal yollarla kadınların doğurganlığının artmasını sağlamakla birlikte myomlar üzerinde de ekili olmaktadır.

Rahimde meydana gelen bu kistler genellikle kahverengi kıvamlı ve içi sıvı dolu kürlerdir. Bu nedenle diğer bir adı ile çikolata kisti olarak da adlandırılmaktadır. Kist ilk oluşma evrelerinde bayanlarda sancılı ve ağrılı adet görme ile ilişki sırasında da ağrı hissetme ile sık sık adet dönemi içerisinde olma gibi etkiler ortaya çıkarmaktadır. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Bir adet orta boylarda soğan elde edilerek dört eşit parçaya bölünür. Daha sonra bu soğan parçalarını 3 bardak kadar dolu suyun içerisine atarak 5 dakika kadar haşlanmasını sağlayın. Haşlandıktan sonra soğanın suyunu iyice süzerek düzenli bir şekilde sabah ve öğlen saatlerinde aç karnınıza günde 2 defa tüketin.

Etkisini görebilmek adına 15 gün boyunca düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu kür sayesinde kadınlarda bulunan rahim kistleri tamamen ortadan kalkmakla birlikte ayrıca oluşan kadınsal hastalıklarda hafiflemekte veya tamamen geçmektedir. Ayrıca erkekler içinde prostat içi iltihaplanmalara da çok faydalı olabilmektedir.

rahimde kist bitkisel tedavi, rahimde kitle, rahim kistine ne iyi gelir, rahim kisti bitkisel tedavi, kise ne iyi gelir, rahimdeki kistler için bitkisel çözüm, rahimde kist tedavisi bitkisel, kiste ne iyi gelir, kiste bitkisel çözüm, kist tedavisinde bitkisel çözüm