Çakşır otu Bitkisi Cinsel Güç Sağlıyor

viterji-bitkirehberi

Çakşır otu Bitkisi Nedir

Çakşır otu bitkisi diğer bir adı ile Ferula Comminus olarak da bilinmektedir. Sarı renkte çiçeklere sahip, 2 metre boyuna kadar uzayabilen otsu bir bitkidir. İçerisinde barındırdığı tanen, reçine, nişasta, alkaloit, saponin ve uçucu yağ sayesinde oldukça yararlı ve sağlıklı bir bitki olarak ön plana çıkmaktadır.

Çakşır otu bitkisi Doğu Anadolu, Orta Anadolu, Güney ve Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz bölgelerinde sıklıkla görülebilmekte ve buralarda rahatlıkla yetişebilmektedir. İl bazı altında ise daha çok Antalya ve Mersin Toroslar’ında yetişmektedir. Çakşır otu bitkisi genel olarak  cinsel gücü arttırıcı olarak da bilinmektedir.

Cinsel sorunu olan kişilere tavsiye edilen çakşır otu, birçok cinsel performans ürünlerinde bulunmaktadır. En etkili olarak Vitrix Maximum Performance bitkisel ürününde bulunan çakşır otu cinsel iktidarsızlığı tamamen ortadan kaldırmaktadır. Vitrix cinsel  ürününü güvenli alışverişin adı iyimarka.net’den temin edebilirsiniz.

Çakşır Otu Bitkisi Faydaları

  • İçerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir.
  • Sperm sayısını ve hareketliliğini arttırır.
  • Kas ağrılarını keser ve buna bağlı olarak kasları geliştirerek kuvvet verir.
  • Sindirim sisteminin çalışmasını düzenler ve sinirleri yatıştırır, sakinlik verir.
  • Astım ve bronşit gibi ciğer hastalıklarında da etkili olur.

Çakşır Otu Bitkisi Nasıl Kullanılır

Çakşır Otu bitkisinin kökü kurutularak toz haline getirilir, Toz halindeki çakşır otu bitkisi kökü bal ile karıştırılarak macun kıvamına getirilip günde bir defa tüketilmelidir. Ayrıca 1 bardak sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı çakşır otu bitkisi koyularak demlenmesi beklenir ve böylece tüketilerek faydası elde edilir.

çakşır otu, çakşır otu faydaları, çakşır otunun faydaları, caksir koku, Çakşir, çakşır kökü faydaları, çakşır otu nasıl kullanılır, çakşır otu nedir, çakşır kökünün faydaları, çakşır otu kökü