Keşiş Külahı Faydaları

Azgın Teke Otu şifalı bitkiler
Azgın Teke Otu faydaları

Keşiş Külahı Nedir?

Keşiş külahı ya da diğer adıyla epimedyum. İlk çıktığı yer Çin ve Uzakdoğu ülkeleridir. Keşiş külahı yapılan araştırmalara göre sertleşme problemine iyi geldiği ve libidoyu yükselttiği saptanmıştır. Böylelikle cinsel konularda,  cinsel yaşamda ya da cinsel sorunlarda bilinen en doğal yöntem keşiş külahı olmuştur. Çok popüler olan Viagra ilacı gibi aslında aralarında fark kimyasal bir madde barındırmaması ve etkisinin kalıcı olmasıdır. Cinsel poblemler genelde erkeklerin mağdur olduğu bir rahatsızlıktır. Türkiye’de yapılan istatistiklere göre 5 erkekten 1’inde cinsel isteksizlik vardır. İlkbaharın gelmesiyle birlikte havadaki elektrik yükü artmaktadır. Köy ortamında bu elektrik yükü insanları olumlu etkilerken, kentte negatif elektrik yükü cinsel isteksizliğe yol açıyor. Cinsel sıkıntı yaşayanlara bazı çözüm yolları sunmak çok iyi olur.

Sebze ve meyve tüketin, 3 litre ve üstü kadar su tüketin, sabahları erken uyanıp aç karına 1 saat kadar yürüyün zinde olursunuz, yeşil çay tüketin, sentetik kumaşlar kullanmayınız, bunun yerine pamuklu kumaşlar kullanınız.Eğer bu saydığımız şeyleri yapmak için zamanınız yoksa ve durumunuz gerçekten acil ise keşiş külahı gibi yöntemlerle cinsel performansınızı arttırabilirsiniz.

Bu yöntemleri seçerken çok dikkatli olmalısınız, kullanacağımız takviye bitkilerin gerekli bakanlıklarca onaylı olmasına gereken önemi vermelisiniz. Mor, pembe, turuncu, kırmızı renklerde görülür. Dört adet yaprağı vardır ve yaprakların ucu hafif dişlidir. Bitkinin çiçekleri Mayıs ya da Haziran aylarında açar. Türkiye’de Karadeniz ve Marmara bölgesinde yetişir. Her türlü toprakta yetişmeye uygun olan bitki, zengin ve nemli topraklarda yetiştirilince daha sağlam sonuçlar elde edilir. Keşiş Külahı uzun vadeli dayanıklı olduğu için fazla bakıma ihtiyacı yoktur.

 

Keşiş Külahı İçeriği

Keşiş külahının ana kısmında testosteron etkisi vardır. Keşiş külahı bu yüzden cinsel istek ve gücü arttırıyor. Yılın her ayında diriliğini canlılığını koruyan ve yapraklarını hiç bir zaman dökmeyen keşiş külahı afrodizyak etkisi ve testosteron salgısını yapraklarında bulundurur. Keşiş külahı içerisinde afrodizyak etkisi taşımasıyla birlikte icariin maddesi yer almaktadır.

 

Keşiş Külahı Sadece Cinsellikte mi Kullanılır?

  • Vücuda enerji sağlar.
  • Sperm sayısını arttırmakta çok yardımcıdır.
  • Erken boşalmada etkilidir.
  • İlişkide daha hızlı ereksiyon haline gelmenizi sağlar.
  • Bir tek cinsel problemlere değil bir çok sağlık problemine iyi geldiği bilinir.
  • Keşiş Külahı sağlık için önemli bitkidir, herhangi bir sorununuz olmasa da kullanabilirsiniz.
keşiş külahı, keşiş külahı nedir, keşiş külahı faydaları, keşiş külahı aktarlarda var mı, keşiş külahı tohumu, keşişkülahı, keşiş külahı nasıl kullanılır, keşiş külahı çayı, keşişkülahı faydaları