Ömer Coşkun sahte Panax ürünleri imha edildi

Orjinal Panax

Kibarlı Ürün Danışmanları’ın formülize ettiği Orjinal Panax’ın çok sayıda sahte ve taklitlerinin üretildiği tespit edilmiş, taklit ürünler mahkeme kararıyla toplatılmıştı. Orjinal Panax ürünü sadece Kibarlı Ürün Danışmanları’ın formülize ettiği Kibarlı Panax ürünüdür. Bu konuda vatandaşların dikkat etmesi gereklidir.

Ömer Çoşkun ve Sahte Panax

Ömer Coşkun tarafından üretilen Nurs Klavis Panax ürünleri mahkeme kararı ile toplatılarak imha edildi. Halk sağlığını tehdit ettiği yönünde açıklama yapan yetkililer “Ömer Coşkun tarafından üretilen Sahte Panax ürünleri halk sağlığını tehdit ediyor, mahkeme kararı ile ürünler yakılarak imha edilmiştir” denildi.

2 yıl önce mahkeme kararı ile Ömer Cokun’un İkitelli’deki deposuna yapılan baskınla toplanan sahte ürünler 2 yıllık yargı süreci sonunda imha edildi. Toplatılan sahte Panax‘ların 9 Kasım 2013 tarihinde İstanbul Büyükçekmece’de imha edildi. Piyasa değeri 1 milyon TL’yi bulan ürünler savcılık gözetiminde ve avukatlar eşliğinde imha edildi.

Sahte Panax halk sağlığına zararlı

Yetkililer “Sahte Panax ürünleri halk sağlığını tehdit ediyor” açıklamasında bulunurken Ömer Coşkun tarafından bu ürünler tekrar piyasaya sürülürse 4 yıla kadar hapis cezasına çarptırılacağını söylediler.

Kibarlı Ürün Danışmanları’ın avukatlarından İlknur Torlak konuyla alakalı şunları söyledi:
“Sahte Nurs Klavis Panax ile ilgili biten davada şirket yetkilileri hakkında 10 ay hapis cezasına hükmedildi ancak ilk kez yaşandığı için para cezasına çevrildi ve ertelendi. Ancak bunun tekrarı halinde 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezası ve çok daha yüklü miktarda para cezasına hükmedilebilecektir ve bunun ertelemesi ya da hükmün açıklanmasının geri bırakılması da olmayacaktır. Buradan ilgililere duyuruyoruz.”

 

mer cokun rnleri, ömer coskun panax, ömer coşkun ürünleri, ömer coşkun, ömer coşkun şifalı bitkiler, panax omer coskun, ömer coşkun sahtekar, dr ömer coşkun sahtekar, ömer coşkun panax faydaları, panax faydaları ömer coşkun